Web Sitesi Güvenliği - Website Güvenlik Önlemleri

Web Siteniz Korunsun. İçiniz Rahat Olsun.

Üstelik siteniz %100 güvende, güvenilir ve temiz olana kadar durmayız.

Web sitenizi mevcut en iyi website güvenliği ile koruyun.

Güvenlik paketlerimiz, web sitenizi korumak için sıfırdan oluşturulmuş bir uç nokta güvenlik duvarı ve kötü amaçlı yazılım tarayıcısı içerir.
Tehdit Savunma Beslememiz EK Defans en yeni güvenlik duvarı kuralları, kötü amaçlı yazılım imzaları ve web sitenizi güvende tutmak için
ihtiyaç duyduğu kötü amaçlı IP adresleriyle donatıyor. Ek özellikler paketi ile tamamlanan EK Defans, mevcut en kapsamlı güvenlik seçeneğidir.

Kolay güvenlik ve ekonomik araçlar.

İnternet karmaşık ve muazzam bir yer. Üstelik web siteniz buradaki her şeye bağlı. Bu iyi bir şey! Ama aynı zamanda güvenli olmayan bir şey. Güvenli olmayan web siteleri izlenebilecek, değiştirilebilecek veya çalınabilecek şifrelenmemiş veriler gönderir ve alır.

Eksiksiz koruma ile gönül rahatlığı sağlıyoruz.

Sucuri tarafından sağlanan Web Sitesi Güvenliği ile gelişmiş koruma basit hale geliyor. Yazılım yüklemeniz gerekmez, günlük güvenlik taramaları otomatik olarak çalışır ve otomatik kaldırma araçlarımızın düzeltemeyeceği bir sorun varsa, güvenlik uzmanlarımız bunu ne kadar sürede olursa olsun ek ücret almadan manuel olarak onarır. Rahatlayın, biz her şeyi düşündük. Tamamen.

Kötü amaçlı yazılımlar ayrım yapmaz.

Aslında, bu eşit fırsat içeren bir tehdittir çünkü çoğu kötü amaçlı yazılım saldırısı otomasyonla tetiklenir, bu da kelimenin tam anlamıyla herkesin hedef olduğu anlamına gelir. Eğer virüs kaparsanız ve GoDaddy Web Sitesi Güvenliği gibi bir yerinde acil müdahale mekanizmasına sahip değilseniz, sitenizi engellemekten daha fazlasını yapabilir; itibarınızı mahveder ve potansiyel müşterilerinizi uzaklaştırabilir.

Şöyle düşünün: Sitenizi güvence altına almak, geceleri evinizin kapısını kilitlemek gibidir. Kötü bir şey olmasını beklediğiniz için kapılarınızı kilitlemezsiniz, bunu yaparsınız çünkü bu davetsiz (veya istenmeyen) erişim riskini önemli ölçüde azaltır.

Online Güvenlik

Web güvenliği aklınızda olsa bile, hep listenin en sonunda yer alır. Ne yazık ki bu nedenle birçok küçük işletme sitesi kolay hedef haline gelir. Ama iyi haberlerimiz var. Güvenlik artık sandığınız kadar karmaşık, zaman alıcı veya pahalı değil. GoDaddy Web Sitesi Güvenliği ürünleri, varlıklarınızı (verilerinizi ve ziyaretçilerinizin hassas bilgilerini) korumak için basit ve düşük maliyetli bir yol sunar.

Web Sitesi Güvenliği Konusundaki Hizmetlerimiz

Web sitenizin saldırıya uğramasını önleyerek kapsamlı güvenliğe doğru bir adım atın. EK Dizayn'ın korsanları
uzak tutmanıza nasıl yardımcı olabileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki ürünleri inceleyin.
ekdizayn-web-site-guvenligi-sertifika-SSL

SSL Sertifikaları

Yeşil kilit simgesini alın ve ziyaretçilerinizi koruyun.

Başlangıç fiyatı: 200 TL/yıl
ekdizayn-web-site-yedekleme-backup-arsivleme-koruma

Web Sitesi Yedekleme

Web sitenizin ve verilerinizin bir yedek kopyasını alın. Ne olur ne olmaz.

Başlangıç fiyatı: 10 TL/ay
ekdizayn-web-site-yedekleme-backup-arsivleme-koruma

Web Sitesi Güvenlik Paketlerimiz

En kötü tehditlere karşı güçlü koruma. Websitenizi birbirinden farklı tehditlere ve daha fazlasına karşı koruruz.