fbpx
Web Sitesi Güvenlik Paketleri

Web Sitesi Güvenlik Paketleri

Üstelik siteniz %100 güvende, güvenilir ve temiz olana kadar durmayız.


Güvenlik Duvarı | Gerçek Zamanlı Güvenlik

EKDefans, kötü niyetli trafiği tanımlayan ve engelleyen bir Web Uygulaması Güvenlik Duvarı (WAF) içerir. Son noktada çalışır ve Websiteniz ile derinlemesine entegrasyon sağlar. Bulut alternatiflerinden farklı olarak şifrelemeyi bozmaz, atlanamaz ve veri sızdıramaz. Entegre bir kötü amaçlı yazılım tarayıcısı, kötü amaçlı kod veya içerik içeren istekleri engeller. Giriş denemelerini sınırlandırarak, güçlü şifreler ve diğer giriş güvenlik önlemlerini uygulayarak kaba kuvvet saldırılarına karşı savunur.

Gerçek zamanlı güvenlik duvarı kuralı ve kötü amaçlı yazılım imza güncellemelerinin yanı sıra, en kötü niyetli IP'lerden gelen tüm istekleri engelleyen ve yükü azaltırken sitenizi koruyan Gerçek Zamanlı IP Kara Listesini etkinleştirir.

Güvenlik Tarayıcısı | Mükemmel Algılama Yeteneği

Wordfence tarayıcı kötü amaçlı yazılımlar, hatalı URL'ler, arka kapılar, SEO spam, kötü amaçlı yönlendirmeler ve kod enjeksiyonları için çekirdek dosyaları, temaları ve eklentileri kontrol eder. Ayrıca dosyalarınızı WordPress.org deposundakiler ile karşılaştırır, bütünlüklerini kontrol eder ve size değişiklikleri bildirir. Bozulmuş, orijinal sürümleriyle üzerine yazarak değiştirilen dosyaları onarın ve ait olmayan dosyaları kolayca silin. Ayrıca, sitenizi bilinen güvenlik açıkları, terk edilmiş ve kapatılmış eklentiler için de denetler. İçerik güvenliği kontrolleri dosyalarınızın, yayınlarınızın ve yorumlarınızın tehlikeli URL'ler veya şüpheli içerik içermediğinden emin olun. Premium'a yükseltme, gerçek zamanlı kötü amaçlı yazılım imza güncellemelerini, itibar kontrollerini ve tarama zamanlaması ve sıklığı üzerinde daha iyi kontrol sağlar.
 • Her Web Sitesi Güvenliği planına dahil olanlar:

 • İleri seviyeli sorunlar için güvenlik analistleri.

 • Gelişmiş güvenlik izlemesi.

 • Google kara listesi izleme ve kaldırma.

 • Marka itibarı izleme.

 • Sınırsız kötü amaçlı yazılım temizleme ve saldırı onarımı.

 • Güvenilir site mührü.

 • %100 temiz site - garantili.

 • 30 günlük para iadesi garantisi.

 • Çoğu CMS ve özel koda sahip siteler ile uyumludur.

 • Gelişmiş koruma ve hız artırma. (Deluxe, Üst Düzey ve Express)

 • CDN performans hızlandırıcı ve Gelişmiş DDoS saldırılarının hafifletilmesi. (Üst Düzey)

Başlangıç

250/ Yıllık

Sitenizi izler, uyarır ve temizler.

 • List item

Gelişmiş

750/ Yıllık

Web Sitesi Güvenliği

Otomatik yedekleme ve geri yükleme. Gelişmiş güvenlik koruması ve hız artırma ile Başlangıç planının tüm özellikleri.

Pro Üst Düzey

1.000/ Yıllık

Web Sitesi Güvenliği

Kolay web sitesi onarımı. En hızlı yanıt süreleri. Gelişmiş güvenlik koruması ve hız artırma ile Başlangıç planının tüm özellikleri.

Sık sorulan sorular

1Web Sitesi Güvenliği nasıl çalışır?
Web Sitesi Güvenliği tarayıcımız web sitenizi önceden belirlenmiş aralıklarla kötü amaçlı yazılımlar, kara listeler ve çalışma süresi için kontrol eder, böylece bir şey yapmanız gerekmez. Herhangi bir sorun bulursak, yapılacak en iyi eylem hakkında bilgi sahibi olmanız için size hemen uyarı göndeririz. Sitenizde kötü amaçlı yazılım bulunursa tek yapmanız gereken kaldırma isteği iletmektir; uzman ekibimiz sorun üzerinde çalışmaya başlayacaktır. Web Sitesi Güvenliği takibi yalnızca sizi ve müşterilerinizi korumakla kalmaz, ayrıca farklı kara listeleri kontrol ederek ve bu kara listelerden birinde olmanız durumunda sizi bilgilendirerek web sitenizin sıralamalarını korur.
2Sitem zaten saldırıya uğradıysa kullanabileceğim en iyi ürün hangisidir?
Web siteniz saldırıya uğradıysa ve bunu hemen düzeltmeniz gerekiyorsa, Express planına ihtiyacınız var demektir. Express planı ile kötü amaçlı yazılım taraması anında başlatılır. Ürün etkinleştirildikten sonra, Web Sitesi Güvenliği panosundan temizlik isteğinde bulunmanız gerekir. İstek bize ulaştıktan sonra 30 dakika içinde isteğinizi yanıtlarız. Sitenizi %100 garantili olarak tanılar ve temizleriz. Sitenizi yeniden dizine eklemek ve kara listelerden kaldırmak için sizin adınıza Google'a istek göndeririz.
3Sitem GoDaddy üzerinde barındırılmasa da Web Sitesi Güvenliği çalışır mı?
Evet! Amacımız interneti herkes için daha güvenli bir yer haline getirmek. Hosting şirketinizden bağımsız olarak, CMS ile barındırılan siteler (WordPress, Joomla, Drupal) veya özel kodlanmış siteler (HTML, PHP, ASP) ile çalışabiliyoruz.
4Başlangıç, Deluxe ve Üst Düzey planları arasındaki farklar nedir?
Başlangıç ürünü tüm temel web sitesi güvenliği ihtiyaçlarınızı karşılar. Günlük site taraması içerir ve herhangi bir şüpheli kötü amaçlı yazılımın bulunması halinde temizlenmesini garanti eder. Sonraki güvenlik katmanı Deluxe’tır. Aynı tarama ve garantili temizlemeyi içerir ancak aynı zamanda sitenizi dünya çapındaki sunucu ağımıza (CDN) yerleştirir. Bu da sitenizin dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçilere daha “yakın” olması ve dolayısıyla daha hızlı yüklenmesi anlamına gelir. Deluxe ayrıca şüpheli veya tehlikeli gördüğü tüm trafiği engelleyerek ek güvenlik sağlayan Güvenlik Duvarı (WAF) korumasını içerir. Üst Düzey planı, Deluxe planında bulunan her şeyi içerirken daha hızlı yanıt süresi sunar. Herhangi bir sorun yaşanması halinde, özel güvenlik uzmanlarından oluşan ekibimiz irtibatınızı takip eden 6 saat içinde hizmetinizde olacaktır. Üst Düzey aynı zamanda web sitesi yedekleme ve tek tıklama ile geri yükleme programımızı içerir.
5Web Sitesi Güvenliği sitemi kötü amaçlı yazılımlara karşı ne sıklıkta tarar?
Web Sitesi Güvenliği, web sitenizi her gün tarar. Web Sitesi Güvenliği planınıza bağlı olarak 30 dakikalık, 12 saatlik veya günlük güvenlik izleme ve tarama sıklıklarından birini seçebilirsiniz. Herhangi bir kötü amaçlı yazılım bulunursa, size hemen bilgi verilir.
6Web Sitesi Güvenliği yedek dosya oluşturur mu?
Web Sitesi Güvenliği, temizleme işlemi sırasında değiştirilen dosyaların tümünü yedekler. Bu dosyalar kısa bir süreliğine tutulur. Web sitenizin ve veri tabanlarınızın düzenli yedeklenmesi için 0 850 390 75 46 numaralı telefondan hosting desteği ile iletişime geçerek seçeneklerinizi görüşebilirsiniz.
7SSL sertifikam var, gene de Web Sitesi Güvenliğine ihtiyacım var mı?
Evet! SSL web sitenize gelen ve giden verileri şifreler ancak web sitenizi kötü amaçlı yazılımlar, SQL bulaşmaları veya DDoS saldırıları gibi diğer güvenlik açıklarından korumaz. SSL ve Web Sitesi Güvenliğini bir arada kullanarak web sitenizi, müşterilerinizi ve verilerinizi koruyacak eksiksiz bir güvenlik paketinden yararlanırsınız.
8Web Uygulaması Güvenlik Duvarı (WAF) sitemin güvende olmasını nasıl sağlar?
WAF, web sitenizin trafiğini izleyen ve SQL bulaştırma saldırıları ya da yorum spam’leri gibi tehditlerden koruyan ve aynı zamanda DDoS saldırılarını önleyen, bulut tabanlı bir güvenlik duvarı hizmetidir. WAF’nin kurulması yalnızca birkaç dakika sürer ve Web Sitesi Güvenliği taramaları arasında web siteniz için ilk koruma katmanıdır.
9Web Sitesi Güvenliği İçerik Teslim Ağı (CDN) sitemin hızlanmasını nasıl sağlar?
CDN, tüm içeriklerin hızlı ve güvenilir şekilde işlenmesini sağlamak üzere dinamik ve statik önbelleğe almadan yararlanan dünya çapındaki sunuculardan oluşan bir ağdır. Yani Japonya’daki biri ABD’de barındırılan web sitenizi ziyaret ettiğinde site, Japonya’da barındırılan bir web sitesi kadar hızlı yüklenir.

Web Sitesi Güvenliği Konusundaki Hizmetlerimiz

Web sitenizin saldırıya uğramasını önleyerek kapsamlı güvenliğe doğru bir adım atın. EK Dizayn'ın korsanları
uzak tutmanıza nasıl yardımcı olabileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki ürünleri inceleyin.
ekdizayn-web-site-guvenligi-sertifika-SSL

SSL Sertifikaları

Yeşil kilit simgesini alın ve ziyaretçilerinizi koruyun.

Başlangıç fiyatı: 200 TL/yıl
ekdizayn-web-site-yedekleme-backup-arsivleme-koruma

Web Sitesi Yedekleme

Web sitenizin ve verilerinizin bir yedek kopyasını alın. Ne olur ne olmaz.

Başlangıç fiyatı: 10 TL/ay