fbpx
Rapid SSL

SSL Sertifikası Hizmeti

Rapid SSL Sertifikası Hizmeti, alan adı ile birlikte tüm alt alan adlarını da (subdomain) kapsayan ve böylece tam kapsamlı bir koruma sağlayan sertifika çözümüdür.

En uygun fiyata SSL Sertifikası hizmeti alarak sitenizi SSL ile güven altına alın.

Web sitelerinde veri transferinin güvenli yapılması amacıyla kullanılan SSL sertifikaları için Radore, SSL Store’un RapidSSL markalı ürünlerini tercih etmektedir. SSL hizmeti dahilinde başvuru ve takip süreci müşteri temsilcileri tarafından yürütülür. RapidSSL güvenlik sertifikaları, 128/256 bit şifrelemede bir web standardı halindedir. İnternet tarayıcılarının %99’u ile (IE 5.01+, Netscape 4.7+, Mozilla 1+ ve diğerleri) uyumlu çalışır ve aktivasyon işlemi, online/otomatik alan adı kontrolü ile en fazla birkaç dakika alır.

SSL Sertifikasının Avantajları

SSL Sertifikasının web sitenize, online ödeme sisteminizin güvenliğine ve arama motorlarındaki
sıralamanıza katacağı değerler, rakiplerinizden bir adım önde olmanızı sağlar.

Google Sıralamanızı Yükseltir

Sitenizin Veri Trafiğini Şifreler

SEO Destekli, Mobil Uyumlu Yapıya Sahiptir

Tüm Banka ve Sanal Poslar ile Uyumludur

Sıkça Sorulan Sorular

1SSL Nedir?
SSL Sertifikası iki nokta arasındaki veri iletişiminin şifrelenmiş olarak güvenli bir şekilde yapılmasını sağlayan ve site adreslerinin doğruluğunu kontrol eden bir üründür. Özellikle e-ticaret platformlarında güvenli ödeme işlemlerinin gerçekleştirilmesini sağlayarak, kredi kartı ve kişisel verilerin şifrelenerek iletilmesine olanak tanır.
2SSL Sertifikası Kurulumu Nasıl Yapılır?
SSL Sertifikası kurulumu, web sitenizin bulunduğu platform ve kullanmakta olduğunuz hosting kontrol panelinin işlevlerine göre değişkenlik göstermekle birlikte genel olarak kısa bir işlemdir.
3SSL Sertifikası Nasıl Alınır?
SSL Sertifikasının sipariş işlemi tek aşamada gerçekleştirilmektedir. Satın almak istediğiniz sertifikayı sepetinize ekleyerek ödeme yapmanız sonrası, Müşteri Paneliniz üzerinde ilgili menü üzerinden CSR Kodu üreterek SSL Sertifikası kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.
4SSL Sertifikası Almak İstiyorum, Hosting Hizmetini Sizden Mi Almalıyım?
Hayır, mevcut servis sağlayıcınızda bulunan hosting hesabınız için SSL Sertifikasını, EK Dizayn'dan temin edebilirsiniz.