fbpx
Kitap, dergi, kartvizit, fatura, katalog, broşür, insert ürünlerinde İstanbul Cağaloğlu’nda kaliteli baskı hizmeti vermekteyiz. Son teknoloji baskı makinaları ile tasarım süreçleri sonuçlandırılmış ürünler basılmakta ve müşterilerimize sevk edilmektedir. Baskı süreçlerinde yüksek pigment yoğunluğuna sahip ve kaliteli mürekkepler kullanılmaktadır. Başlangıçtan sonuca kadar standart renk değerleri ile büyük bir titizlikle çalışmaktayız.
Matbaacılık sektörü, kişilerin kartvizit, broşür gibi birçok baskı işleri için önemli bir sektördür. Güvenilir ve kaliteli firma tercihinin önemli olduğu sektörde, EK Dizayn matbaacılık da sektörde güvenilir, kaliteli firmalar arasında yer almaktadır. Firmanın vermiş olduğu hizmetler arasında broşür basımı gibi birçok hizmet ile müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlamaktadır. Müşteri memnuniyetini ve almış olduğu siparişleri istenilen zamanda teslim etmeyi benimseyen ve 5 yılı aşkın bir süredir İstanbul ‘da matbaa sektöründe faliyet göstermektedir. Reklam tanıtım çalışmaları denilince akla ilk gelen broşürler hedef kitlelere ulaşma bakımından en etkili iletişim araçlarından biridir. Broşürlerin içerisinde firmanın ürün ve hizmetlerinin geniş bir tanımı yapılır. Bu nedenle broşürler, hitap edilen kişilere kısaca bilgi verme imkânı sağlarlar. Firmaların ve ürünlerin tanıtımının, verilen hizmetlerin ve kampanyaların en kolay ve ucuz yoldan geniş kitlelere duyurulmasını sağlar. Reklam ve tanıtım faaliyetlerinin gelişip çeşitlenmesi ile Online matbaacılık hizmetini kullanarak ürünlerinizin fotoğraflarını ve ürün özelliklerini sisteme yükleyip kendi broşürlerinizi kendiniz oluşturabilirsiniz. Fakat bu şekilde bir hizmet aldığınızda istediğiniz sonucu elde edememeniz yüksek bir ihtimaldir. Matbaacılık sektöründe deneyimli ekibimiz ile iletişime geçtiğinizde veya firmamızdan detaylı bilgilendirme talep ettiğinizde hem fiyat hemde sonuç olarak tatmin olacağınızı garanti ederiz. Broşür sahibi olmak için tek yapmanız gereken tasarımlarınızı belirleyip siparişinizi vermek. EK Dizayn Sayesinde,Türkiye’nin neresinde olursanız olun broşürleriniz en kısa sürede elinize ulaşacaktır.
Fatura ve Form Matbaacılık sektörü, ticari sektörler arasında önemli çok büyüktür. Bu sektör içerisinde uzun süredir faaliyetlerine devam eden EK Dizayn Form, matbaacılık alanında güvenilir firmalar arasında yer almaktadır. 6 yılı aşkın süredir matbaacılık sektöründe hizmet vermekte olan firmamız, İstanbul Matbaa firmaları arasında güvenilir bir firma olarak müşterileri tarafından en çok tavsiye takdir edilen firmalardan biridir. Faaliyetlerine başladığı günden bu yana üretimde kalitesi, hizmette sınır tanımaması ve zamanında iş teslimi prensibi ile hizmette kaliteli bir tercih sunmaktadır. EK Dizayn Form; Matbaacılık hizmetleri arasında sürekli form hizmetlerinden birçok baskı hizmetlerine kadar geniş hizmet alanı sunmaktadır. Firmamız, kurulduğu zamandan bu zamana kadar müşterileri memnuniyetini ön planda tutmuştur. Matbaacılık sektörü kişilerin ve firmaların fatura, irsaliye ve sürekli form gibi birçok baskı işleri için önemli bir sektördür. Güvenilir ve kaliteli firma tercihinin önemli olduğu sektörde, EK Dizayn Form matbaacılık da güvenilir, kaliteli firmalar arasında yer almaktadır. Matbaacılık sektöründe deneyimli ekibimiz ile iletişime geçtiğinizde veya firmamızdan detaylı bilgilendirme talep ettiğinizde hem fiyat hemde sonuç olarak tatmin olacağınızı garanti ederiz. Sürekliform baskısı yaptırmak için tek yapmanız gereken tasarımlarınızı belirleyip siparişinizi vermek. EK Dizayn Form Sayesinde, Türkiye’nin neresinde olursanız olun Sürekli Formunuz en kısa sürede elinize ulaşacaktır.